Anti bakteriyel

Zeytinburnu koltuk yıkama

Zeytinburnu koltuk yıkama servisimiz, Zeytinburnu ilçesinin tamamında koltuk temizleme hizmeti vermektedir.

Anti-Bakteriyel Ürünler Kullanıyoruz!

Firmamız, Gökkuşağı zeytinburnu koltuk yıkama hizmetiyle diğer ilçelerde olduğu gibi Zeytinburnunda da ücretsiz servis ekibiyle hizmet vermektedir. Randevu yöntemiyle çalışan firmamız. Gelen talepleri hızlı bir şekilde değerlendirerek mümkün olan en kısa sürede temizlik personelini belirtilen adrese yönlendirmektedir.

http://yerinde%20koltuk%20yıkama
koltuk yıkama firmaları

Koltuk Yıkama

Zamanla kirlenen koltuklarınız aileniz için özellikle bebek ve çocuklar için çok ciddi sağlık sorunlarına yol açabilir...​

yatak temizliği

Yatak Yıkama

Kirlenen yataklarınızı, profesyonel makineler ile yerinde yıkıyoruz. Yıkama işleminde kullandığımız tüm ürünler...

Koltuk Yıkama İşleminin Öncesi ve Sonrası

Referanslar

Zeytinburnu koltuk yıkama

Zeytinburnu koltuk yıkama firmamızda koltuklarınızı yıkatmak için yapmanız gereken tek şey, aramak ve temizlenmesini istediğiniz koltuğun sayı ve türünü belirtmelisiniz. Bu yöntemle fiyat önceden belirlenmiş olup, ekstra bir ücret kesinlikle karşınıza çıkmaz. Her koltuk yıkama fiyatı aynı değildir. Tekli, ikili, üçlü koltuk ve deri olmak üzere, minderler dahil ayrı ayrı çeşitleri vardır. Bu nedenle fiyatları da koltuk sayısına göre farklılık göstermektedir. Uygun fiyat ve kampanyalardan yararlanmak için bizi aramanız yeterlidir.

Zeytinburnu koltuk yıkama

Neden Koltuk Yıkama Yaptırmalısınız

Genel olarak ev ve işyerlerin de koltuklar bez ve fırça gibi ürünlerle yüzeysel olarak silinmektedir. Üzerine dökülen herhangi bir sıvı, çay, kahve, gazlı içecek vb. Gibi maddeler koltuğun içine işledikten bir süre sonra rahatsız edici bir koku verir. Bununla birlikte koltuklarda lekelenme ve içeride çürümeler başlar.

Bezle silinme sonu bu temizlik sadece yüzeysel olmakla birlikte antibakteriyel bir temizlik olmamaktadır. Koltuklar genel olarak ellerimizin ve bazende yüzlerimizin temas ettiği önemli eşyaların başında gelir. Firmamız, Gökkuşağı Zeytinburnu koltuk yıkama servisi olarak, yıkadığımız her koltukta antibakteriyel ürünler kullanıyoruz. Koltuk yıkama makinemizle yaptığımız her temizlikte koltuğunuzun yüzeyden 5 cm içine kadar detaylı temizlik yapıyoruz.

Bu yapılan işlem sonucunda yıkanan koltuğun oda sıcaklığında kuruma süresi yerine göre otuz ile kırkbeş dakika sürmektedir. Yazın bu süre daha az bir zamanda olmaktadır. Firmamız, koltuk yıkamanın yanı sıra ayrıca Yatak yıkama hizmeti de vermektedir. Koltuk yüzeyine dökülen sıvıların haricinde çocukların kalem ve boyalarla çizdiği koltuklar yine yaptığımız yıkama sonucunda eskisi gibi temiz hale gelmektedir. Bu gibi durumlarda servis ekibimizi arayarak detaylı bilgi vermeniz, temizliğin detaylı olması için önemlidir.

Zeytinburnu ilçesinde hizmet verdiğimiz noktalar:

  1. Beştelsiz
  2. Kazlıçeşme
  3. Seyitnizam
  4. Yenidoğan
  5. Çırpıcı
  6. Maltepe
  7. Sümer
  8. Yeşiltepe
  9. Merkez Efendi

Koltuklarınız evinizde
yıkansın ister misiniz?

Hemen ARA

Yıkadığımız koltuklardan

Yardıma mı ihtiyacınız var? Bizle sohbet et