Anti bakteriyel

Eyüp koltuk yıkama

Eyüp koltuk yıkama servisimiz koltuk yıkama hizmetinde kalite ve hijyene önem vererek, antibakteriyel koltuk temizleme yapmaktadır.

Anti-Bakteriyel Ürünler Kullanıyoruz!

Koltuk yıkama işlemleri, birçok kişi açısından riskli görülmektedir. Eyüp koltuk yıkama bunun en büyük nedenlerinden biri de kumaşın dokusuna zarar verilmesi ya da var olan lekenin çıkarılamaması dır. Bu yüzden işin ehli, yerinde koltuk yıkama eyüp ekibimiz imkanları doğrultusunda hareket edebilirsiniz.

http://yerinde%20koltuk%20yıkama
koltuk yıkama firmaları

Koltuk Yıkama

Zamanla kirlenen koltuklarınız aileniz için özellikle bebek ve çocuklar için çok ciddi sağlık sorunlarına yol açabilir...​

yatak temizliği

Yatak Yıkama

Kirlenen yataklarınızı, profesyonel makineler ile yerinde yıkıyoruz. Yıkama işleminde kullandığımız tüm ürünler...

Koltuk Yıkama İşleminin Öncesi ve Sonrası

Referanslar

Eyüp koltuk yıkama

Koltuk yıkama işlemlerinizi gerçekleştirmeden önce, firmanızda dikkat etmeniz gereken bazı unsurlar bulunmaktadır. Aynı zamanda, kendinizde bakımı için bazı konularda dikkatli olmalısınız. İlk olarak vereceğiniz Eyüp koltuk yıkama firmasının sıcak su kullanımına dikkat edip etmediğini öğrenin.

Genel olarak soğuk su kullanımı, leke çıkarımı konusunda pek başarılı olamıyor. Bununla beraber, kumaşınızın türüne göre kimyasal ve solüsyon seçimi yapılmalı, buna uygun olarak ekipman kullanılmalıdır. Deri, kir tutmayan kumaş, kadife, pamuklu gibi birçok kumaş türü bulunuyor koltuklarda. Bunların hepsi için aynı maddelerin kullanılması imkansız. Bunu öncesinde şirkete sorarsanız size yardımcı olacaklardır.

Eyüp koltuk yıkama

Koltuklarınızı yıkatmak kadar, sonrasındaki süreç de oldukça önemlidir. Yapılan temizliğin uzun süre kalmasını istiyorsanız bir tık daha fazla özen göstermelisiniz. Ayrıca zor temizlenen ya da çabuk kirlenen bir koltuk kumaşına sahipseniz bunu değiştirme şansınız da bulunmaktadır. Gökkuşağı eyüp koltuk yıkama işlemlerinizde sonra, şampuan ya da sabun ile koltuklarınızı silmeyin. Bu tarz maddeler koltukların döşemeleri tarafından emilmektedir. Bu sebeple, nemli bez tercih etmeniz yeterli olacaktır. Bununla beraber, döşemeleriniz için keskin kimyasallar kullanmamanız da artı bir işlemdir. Koltuk yıkama işlemleri, yüksek ısı ve karbonatlı olması nedeniyle birçok bakteri ve virüsü yok etmektedir.

Detaylı koltuk yıkama

Vakit kazanmak isteyenler ve kısa sürede nakliye işlemi olmadan işlemlerini yürütmek isteyen müşteriler için yerinde yıkama oldukça önemlidir. Bu yüzden birçok firma, makineleri ile beraber servis vermektedir. Eviniz, ofisiniz ya da araç koltuk yıkama işlemleri için adresinize gelip yıkamayı gerçekleştirmektedir. İşlem sonra, ortalama 3- 4 saat koltuklar nemli kalmaktadır. Fakat özellikle yaz aylarında çok daha kısa sürede kuruyarak kullanabileceğiniz bir duruma gelmektedirler. Koltuk yıkama tamamlandıktan sonra firma, makinelerini toparlar ve süreç burada tamamlanmış olur. Aynı zamanda herhangi bir leke kalması ya da içinize sinmeyen bir durum olduğu zaman da bu şekilde anında müdahale edebilirsiniz.

Koltuklarınız evinizde
yıkansın ister misiniz?

Hemen ARA

Yıkadığımız koltuklardan

Yardıma mı ihtiyacınız var? Bizle sohbet et