Anti bakteriyel

Beylikdüzü koltuk yıkama

Beylikdüzü koltuk yıkama olarak İstanbul’un tüm ilçesinde olduğu gibi. Beylikdüzünde koltuk yıkama hizmeti vermekteyiz.

Anti-Bakteriyel Ürünler Kullanıyoruz!

Evinizde ve İşyerinizde, Yerinde Koltuk Yıkama Yapıyoruz. Bizi diğer koltuk yıkama firmalarından ayıran en büyük özelliğimiz İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet vermemiz ve çalışan personel sayımızın çok olmasıdır. Çalışan personel sayısı koltuk yıkama fiyatları konusunu da etkilemektedir. Nasıl etkiliyor diye soracak olursanız. Bizim sahada personellerimiz olduğu için tüm gelen işleri almak istiyor olmamızdır.

http://yerinde%20koltuk%20yıkama
koltuk yıkama firmaları

Koltuk Yıkama

Zamanla kirlenen koltuklarınız aileniz için özellikle bebek ve çocuklar için çok ciddi sağlık sorunlarına yol açabilir...​

yatak temizliği

Yatak Yıkama

Kirlenen yataklarınızı, profesyonel makineler ile yerinde yıkıyoruz. Yıkama işleminde kullandığımız tüm ürünler...

Koltuk Yıkama İşleminin Öncesi ve Sonrası

Referanslar

Beylikdüzü koltuk yıkama

Beylikdüzü koltuk yıkama olarak tüm kullandığımız malzemeler TSE damgalı ve insan sağlığına zarar vermeyen, anti-bakteriyel ürünlerdir. Beylikdüzü koltuk, yatak ve yıkama firması olarak kurulduğumuz günden bugüne her zaman müşteri odaklı çalıştık. Bugünden sonra da müşteri odaklı çalışmaya devam edeceğiz. Koltuk yıkama işlemi kolay gözükse de profesyonel kişi veya kişiler tarafından yapılmadığı zaman koltuklarınızın temizlenmesi değil deforme olması ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Koltuklarınızın deforme olması dışında yıkama yapılırken kullanılan temizleme ürünleri ve makine de çok önemlidir. Çünkü düşük motorlu koltuk yıkama makineleri koltuğunuzdaki kiri, bakteriyi ve suyu iyice çekememektedir. Bu sebeple de koltuğunuz koku yapmakta ve geç kurumaktadır. Geç kuruyan koltuk hem kötü koku yaymakta hem de koltuğun kullanım ömrü azalmaktadır. Böyle sorunla karşılaşmamak için profesyonel koltuk yıkama firmaları ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Beylikdüzü koltuk yıkama

Koltuk yıkama yaptırmanın önemi

Koltuk temizliği diğer eşyalarda olduğu gibi standart temizlemenin ötesinde bir temizlik olması gerekir. Çünkü koltuklar çoğu zaman el ve yüzlerimizin temas ettiği eşyaların başında gelir. Koltuk temizliği sıradan bez veya benzeri maddelerle sadece yüzeysel bir temizlik olarak kalır. Ancak gerçek anlamda bir temizlik olmaz.

Koltuk üzerine dökülen içecek ve bazen yiyecek gibi maddeler çoğu durumda koltuğun içine kadar nüfuz etmektedir. Bunlar zamanla gözle görülmeyen ancak çok hızlı yayılan mikro organizmalara dönüşmektedir. Tüm bunlar için detaylı antibakteriyel temizlik gerekir. Gökkuşağı beylikdüzü koltuk yıkama olarak yıkadığımız koltukları 5 cm derinliğe kadar temizleme garantisi veriyoruz.

Koltuk yıkama fiyatları sizin yıkatacağınız koltuk sayısına göre değişmektedir. Beylikdüzü koltuk yıkama firması olarak halı ve yatak yıkama hizmeti de vermekteyiz. Sizde en uygun koltuk yıkama fiyatları hakkında bilgi almak için bize 0212 696 32 39 veya 0532 012 30 25 numaralarından ulaşabilirsiniz.

Beylikdüzünde aşağıdaki mahallelerde hizmet vermekteyiz:

  1. Adnan Kahveci Mahallesi
  2. Barış Mahallesi
  3. Büyükşehir Mahallesi
  4. Cumhuriyet Mahallesi
  5. Dereağzı Mahallesi
  6. Gürpınar Mahallesi
  7. Kavaklı Mahallesi
  8. Marmara Mahallesi
  9. Sahil Mahallesi
  10. Yakuplu Mahallesi ve diğer Mobil Şubeler.

Koltuklarınız evinizde
yıkansın ister misiniz?

Hemen ARA

Yıkadığımız koltuklardan

Yardıma mı ihtiyacınız var? Bizle sohbet et