Anti bakteriyel

Başakşehir koltuk yıkama

Başakşehir koltuk yıkama servisimiz, konusunda uzman ekibiyle. Başakşehirin bütün noktalarına koltuk yıkama hizmeti vermektedir.

Anti-Bakteriyel Ürünler Kullanıyoruz!

İstanbul’un çeşitli ilçelerinde uzun süredir hizmet veren firmamız, titiz ekibiyle istenilen zamanda koltuk yıkama yapmaktadır. Yapmanız gereken tek şey firmamızı aramak ve yıkanmasını istediğiniz koltukların türünü belirtmek ve fiyat almaktır.

http://yerinde%20koltuk%20yıkama
koltuk yıkama firmaları

Koltuk Yıkama

Zamanla kirlenen koltuklarınız aileniz için özellikle bebek ve çocuklar için çok ciddi sağlık sorunlarına yol açabilir...​

yatak temizliği

Yatak Yıkama

Kirlenen yataklarınızı, profesyonel makineler ile yerinde yıkıyoruz. Yıkama işleminde kullandığımız tüm ürünler...

Koltuk Yıkama İşleminin Öncesi ve Sonrası

Referanslar

Başakşehir koltuk yıkama

Başakşehir koltuk yıkama servisimiz, koltuk yıkamanın yanı sıra Yerinde halı yıkama ve Yatak yıkama gibi hizmetlerde vermektedir. Koltuk temizliği Ev ve işyerlerinin en önemli temizliklerinden biridir. Normal bir temizlikte sadece sünger veya bez kullanmak detaylı bir temizlik değil, sadece yüzeysel (gözle görülen) temizliktir. Koltuklar çoğu zaman el ve yüzün temas ettiği eşyaların başında gelir. Bazen havalandırma yoluyla bazende üstümüzden dökülen tozlar koltuk yüzeyinde bir tabaka oluşturmaktadır.

Toz ve kirlerden oluşan katman, zamanla koltuk yüzeyinin eskimesine ve hatta çürümesine sebeb olmaktadır. Bu gibi durumlarda bez, sünger ve fırça gibi uygulamalar asla bir çözüm değildir. Başakşehir koltuk yıkama servisi olarak kullandığımız ekipmanlarla inatçı lekeler ve kirleri, derinlemesine temizlik yaparak koltuklarınızın canlı renklerine dönmelerini sağlıyoruz.

Başakşehir koltuk yıkama

Koltuk yıkamanın önemi

Bununla birlikte koltuğa dökülen herhangi bir meyve suyu, çay, kahve veya gazlı içicekler. Koltuğun iç yüzeylerine ulaşarak zamanla ağır bir koku oluşmasına sebeb oluyor. Bu gibi durumlarda yüzeysel temizlik asla bir çare değildir. Başakşehir koltuk yıkama servisi olarak, antibakteriyel ürünler kullanıyoruz. Koltuklarınızda detaylı bir temizlik olması için yüzeyin 5 santim derinliğine kadar yıkama işlemi yapıyor.

Koltuk yıkama fiyatları koltuğun türüne ve sayısına göre farklılık gösterir. Tekli koltuklar, ikili, üçlü, dörtlü ve daha fazla olması ayrıca deri veya minderli olduğunu temizlik ekibimize bildirmenizde fayda var.

Yapılan koltuk yıkamanın sonucu olarak otuz ile kırkbeş dakikalık, oda sıcaklığında kuruma süresi vardır. Yazın bu süre daha kısa olmaktadır.

Başakşehirde servis verdiğimiz yerler:

  1. Altınşehir
  2. 1. Kısım
  3. 2. Kısım
  4. Mehmet Akif
  5. Onurkent
  6. İkitelli
  7. Güvercintepe
  8. Kayabaşı
  9. Şahintepe
  10. Ziya Gökalp ve diğer Mobil şubeler.

Koltuklarınız evinizde
yıkansın ister misiniz?

Hemen ARA

Yıkadığımız koltuklardan

Yardıma mı ihtiyacınız var? Bizle sohbet et