Anti bakteriyel

Yeşilköy koltuk yıkama

Yeşilköy koltuk yıkama olarak verdiğimiz hizmetin bilincindeyiz. Bu yüzden verdiğimiz hizmet sonucunda evinizde ihtiyaç duyulan Hijyeni sağlayarak sizlere sıhhatli yaşam alanlarında oturma fırsatı sunuyoruz.

Anti-Bakteriyel Ürünler Kullanıyoruz!

Koltuk Yıkama işini meslek olarak belirlemiş, kurs verilerek hususi olarak yetiştirilmiş koltuk yıkama servis personelimiz size hizmet etmek için bir telefon kadar yakın. Ailenizin sağlığını tehlikeye atmayın. Koltuklarınızı yıkama için güvenli ellere teslim edin. Piyasadaki taklitlerimizden sakının. İhmal etmeyin bizim uzmanlık alanlarımızdan biride koltuk yıkamadır.

http://yerinde%20koltuk%20yıkama
koltuk yıkama firmaları

Koltuk Yıkama

Zamanla kirlenen koltuklarınız aileniz için özellikle bebek ve çocuklar için çok ciddi sağlık sorunlarına yol açabilir...​

yatak temizliği

Yatak Yıkama

Kirlenen yataklarınızı, profesyonel makineler ile yerinde yıkıyoruz. Yıkama işleminde kullandığımız tüm ürünler...

Koltuk Yıkama İşleminin Öncesi ve Sonrası

Referanslar

Yeşilköy koltuk yıkama

Koltuk yıkama itina gösterilmesi ihtiyaç duyulan fazlaca ciddi bir iştir. Sizin her söylediğinizi ciddiye alan ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti elde eden firmamızla çalışmaktan memnun kalıcağınıza güvence veriyoruz. Koltuk yıkatma işleriniz ortalama olarak yılda bir kere yapılmalıdır. Yıkama işlemi görmeyen koltuğun üstündeki lekelerin kalıcı olabilme ihtimali fazlaca yüksektir. Belli periyotlarda yıkanan koltuk hem hijyen hemde görünüm bakımından fazlaca daha iyi olacaktır. Bununla birlikte kullanım ömrüde artacaktır. Bizim tavsiyemiz koltukların yılda 2 kere yıkanmasıdır. Yılda bir kere yıkanan koltukta görünüm bakımından iyi olacaktır. Fakat 1 yıl uzun bir vakit olduğundan hijyeni sağlamak zor olabilir.

Yeşilköy koltuk yıkama

Yeşilköy koltuk yıkama İşlemleri

1- Islatma
Bu aşamada antibakteriyel ve oksijen bazlı deterjan karışımını koyduğumuz püskürtme aracımız ile kumaşın ıslanmasını sağlarız. Islatma bittikten sonrasında 5 dakika bekleriz. Bu sayede kirler ve lekeler yumuşar.Koltuk ve yatak yıkama için bu ürünleri kullanmamızın sebebi yıkamadan sonrasında aylar geçse bile kumaşın antibakteriyel kalması ve bakterilerle savaşmasıdır.

2- Fırçalama
Bu aşama en mühim aşamadır. Koltuk kumaşında en küçük bir kir en küçük bir koku vb. Kalmayana kadar fırçalanır. Bu sayede koltuklarınız yada yataklarınızdaki kirler kumaştan ayrılır. Fırçalama işlemi işin içine eklendiğinde daha fazlaca emek harcanır bu yüzden bir fazlaca şirket bu sistemden uzak durur. Koltuk yıkama sektöründe fırçalama sistemini kullanmayan firmalara saygınlık etmeyin.

3- Vakumlama
Bu aşamada temizlik açısından fazlaca önemlidir. Eğer su iyi çekilmez ise koku ve kusma yapabilir. Bu aşamada koltuk kumaşının 5 santimetre altına kadar inen temiz suyu kirli su olarak makinemizin kazanına çekeriz. Bu sayede kirlerden arınmış olur ve bu sistem koltuk temizlenene kadar devam eder. Koltuğun temizlendiğini ise vakum makinesinin ucundaki apartın içinden geçen suyun renginden anlamaktayız. Eğer suyun rengi siyah yada kahverengi ise hala daha kumaşta kir var anlamına gelir ve koltuk yıkama işlemine devam edilir.

Koltuk Temizliği Tam Olarak Nasıl Yapılmalı?

Koltuk temizliğinde bilhassa antibakteriyel maddeleri tercih etmeliyiz. Şu sebeple koltuklarımızda kir ve lekeler kadar bakteriler de bir o denli mühim bir sorundur. Koltuk yıkama da bir öteki yöntem ise; ılık suya bir miktar amonyak ve arap sabunu koyup, lifle köpürterek silmektir. Koltuklar silme işlemi yapıldıktan sonrasında ne olursa olsun durulanmalıdır. Bilhassa mutfak halıları en fazlaca kirlenenler arasındadır. Üstüne yağ, salça, yiyecek, reçel vb. Herşey dökülür ve çıkarması zor olsa gerek. En etkili yöntem üstüne yağ-çöz sıkıp 15 dakika bekledikten sonrasında hafifçe bastırarak silmektir.

Yeni alınan koltuklar oldukça gösterişlidir ve siz onları bir örtüyle kapatmak istemezsiniz. Fakat bir taraftan da en küçük bir leke veya kir olduğunda da içiniz cız eder. Derhal bir bezle silmek istersiniz. Bu işlemleri yaptığınızda, yüzeysel olarak kiri yada lekeyi temizlemiş olsanız da , asıl olan kir kumaş yüzeyinden içeriye doğru sünger kısmına doğru geçer. Zaman içinde fena koku ve bakteri yuvasına dönüşür. Kimi zaman müşteriler, koltuğa bir bardak temiz su bile dökülse koltuğun bunu kustuğunu ve yüzeyde lekeler oluştuğunu belirtiyor. Aslına bakarsak suyun ve kumaşın asla suçu yok. Zaman içinde koltuk silinerek içeri itilen kir, hatta asla birşey yapılmasa bile oturup kalktıkça koltuk yüzeyindeki toz zerreleri sünger tarafınca emilir. Koltuğa, bırakın çay, kahve yada başka bir sıvıyı, temiz bir bardak su bile dökülse, içerideki toz ve kir tortusuyla birleşir ve samurumsu bir görüntü olarak koltuk yüzeyinde istenmeyen görüntüye neden olur.

Derinlemesine Temizlik

Mühim olan kumaşın temizlenmesi değil, kumaşın altındaki süngerin temizlenmesidir. Kumaşı süngerin aynası olarak düşünebiliriz. Yüzeysel temizlik ilk saatlerde temizlenmiş şeklinde görünebilir, fakat bir süre sonrasında süngerdeki kir kumaş yüzeyine çıkacaktır. İşte bu sebepten dolayı firmamız fırçalama sistemi ile iş yapmaktadır. Tüm işlerimiz garantilidir. Yıkama işlemi bittikten sonrasında eğer koltuklarınız yada yataklarınızda kusma, kokma şeklinde problemler ortaya çıkarsa, parasız geri hizmet sağlayıp tekrardan yıkama yapıyoruz.

Kaliteli hizmet anlayışında hizmet veren gökkuşağı yeşilköy koltuk yıkama şirketi İstanbul’da kendini ispatlayan firmalar ile adeta yarışır konumdadır. Birçok müşteride sevinç kazanmış olup koltuklar üstünde yalnız koltuk yıkama şampuan kullanımı ile temizleme işlemi gerçekleştirdiği için tercih edilebilir bir konumda hizmet talebi almaktadır. Yeşilköy koltuk yıkama olarak, koltuklarınızı özenle temizleyen bir şirket olarak ilkin koltuklarınızın ana malzemesini ve temizleme işlemini hangi ürünlerimizle kaç kere gerçekleştireceğimize karar vermekteyiz.

Yıkama İşleminde Kullanılan Temizlik Maddesi

Yeşilköy koltuk yıkama koltuklarınızı yıpratmayan temizleme ürünlerini koltuk yıkama şampuanı satan güvenilir firmalardan ithal olarak temin edilmektedir. Yaz kış düzenli bir şekilde hizmet veren yeşilköy koltuk yıkama firmamız elemanlarının tecrübesi ve güvenilir temizleme ilkeleri ile sizlere yüzde yüz güvence verecek temizleme ilkeleri ile temizleme gerçekleştirilmektedir. Kendini kanıtlamış bir şirket olarak sizlere en süratli ve tecrübeli elemanlarımızla koltuk yıkama hizmeti vermekteyiz. İlkelerinden taviz vermeyen bir şirket olarak en iyisini diyebileceğiniz Yeşilköy koltuk yıkama firmamızdan aldığınız koltuk yıkama hizmeti yardımıyla yüz güldürücü sonuçlar alabileceksiniz. Koltuklarınızda birikmiş kirlerden arınma hizmetini gerçekleştirecek olan firmamız vakumlu makineleri, güler yüzlü çalışkan elemanları, gelişen deneyim anlayışı ile siz kıymetli müşterilerini memnun etmek adına hizmet taleplerinizi beklemektedir.

Profesyonel Koltuk Yıkama

Yeşilköy koltuk yıkama şirketi olarak, koltuk yıkama alanında ustalaşmış çözümler sunmaktayız. Koltuk temizleme ekibimiz, kanepeler, köşe takımları, sandalyeler ve öteki oturma gruplarınızı yıkamaya başlamadan ilk olarak, oturma gruplarını dezenfekte edip sonrasında ağır kimyasallar kullanmadan yıkama işlemleri gerçekleştirmekteyiz. Etkili ve hijyen elde eden kimyasallarla koltukları ve öteki oturma gruplarını dezenfekte ederek akar ve mite böceklerinden kurtulabilir ve deterjanlı temizlik yardımıyla koltuk ve öteki oturma gruplarında oluşan, kir, toz ve fena kokulardan kurtulabilirsiniz.

Koltuklarınız evinizde
yıkansın ister misiniz?

Hemen ARA

Yıkadığımız koltuklardan

Yardıma mı ihtiyacınız var? Bizle sohbet et