Anti bakteriyel

Avcılar koltuk yıkama

Avcılar koltuk yıkama firmamız tecrübe ve kalitesiyle Avcıların her bölgesinde antibakteriyel ürünlerle koltuk yıkamaktadır.

Anti-Bakteriyel Ürünler Kullanıyoruz!

Koltuk yıkama konusunda deneyimli personelimizle kalite ve hijyeni ön planda tutarak. Koltuklarda oluşan en inatçı lekeleri. (Ruj, boya, kalem izi) vb. Gibi anti-bakteriyel temizlik maddeleriyle detaylı olarak yıkamaktayız.

http://yerinde%20koltuk%20yıkama
koltuk yıkama firmaları

Koltuk Yıkama

Zamanla kirlenen koltuklarınız aileniz için özellikle bebek ve çocuklar için çok ciddi sağlık sorunlarına yol açabilir...​

yatak temizliği

Yatak Yıkama

Kirlenen yataklarınızı, profesyonel makineler ile yerinde yıkıyoruz. Yıkama işleminde kullandığımız tüm ürünler...

Koltuk Yıkama İşleminin Öncesi ve Sonrası

Referanslar

Avcılar koltuk yıkama

Halı yıkama ile girdiğimiz temizlik sektörüne koltuk yıkama, yatak yıkama ve yerinde halı yıkama hizmetiyle devam ediyoruz. Yaptığımız bütün temizlik işleri firmamızca temizlik garantisi dahilindedir.

Avcılar koltuk yıkama

Koltuk Yıkama Yaptırmanın Önemi

Koltuklar genel olarak vücudumuza temas eden eşyaların başında gelir. Temizlik hususunda herkesin uyguladığı ıslak veya köpüklü bezle yapılan temizlik, bilindiği gibi yüzeysel bir temizlemedir. Ancak koltuk üzerine dökülen sıvı veya katı yiyecek ve içeceklerin bıraktığı lekelerden ziyade koltuğun alt yüzeyine geçen kirler vardır. Bu kirler zamanla kötü kokuya sebep olup, odanın içine yayılmaktadır.

Bu kir ve lekeleri temizlemek için mutlaka koltuk yıkama işlemi yaptırmanız gerekir. Çünkü koltuğa işleyen kirler yüzeyin alt tarafına geçmektedir. Biz, Gökkuşağı avcılar koltuk yıkama servisi olarak, yıkadığımız koltukları kullandığımız makine ve araçlarla, koltuğun 5 santim derinliğine kadar yıkama yapıyoruz.

Genel olarak koltuk yıkama işlemi senede 2 ile 3 defa olması gereken bir temizliktir. Çoğu zaman koltuklarda oluşan küflenme, ağır koku, çay, kahve ve diğer çıkmayan lekeler kullandığımız maddelerle kolayca çıkarılmaktadır. Servisimizi arayarak belirttiğiniz koltuk türlerine göre sizlere anında fiyat verilir ve servis yerinde kesinlikle ekstra bir ücret alınmaz.

Kullandığımız araç ve gereçlerin yanı sıra, temizleme işleminde kullanılan maddeler TSE belgeli olup, kesinlikle antibakteriyeldir. Firmamızın iletişim hattını arayarak veya WhatsApp uygulamasıyla müşteri temsilcimizi arayarak istediğiniz gün ve saat için randevu alabilirsiniz. Yaptığımız bütün koltuk yıkama işlemleri, Gökkuşağı avcılar koltuk yıkama servisi olarak temizlik garantisindedir.

Avcılar bölgesinde koltuk yıkama hizmeti verdiğimiz semtler:

  1. Ambarlı
  2. Parseller
  3. Cihangir
  4. Denizköşkler
  5. Firuzköy
  6. Gümüşpala
  7. Merkez
  8. Mustafa Kemal Paşa
  9. Üniversite ve diğer mobil şubelerimiz.

Koltuklarınız evinizde
yıkansın ister misiniz?

Hemen ARA

Yıkadığımız koltuklardan

Yardıma mı ihtiyacınız var? Bizle sohbet et