Anti bakteriyel

Esenler koltuk yıkama

Esenler koltuk yıkama firmamız, tecrübe ve temizlik kalitesiyle. Esenler’de her bölgede hizmet vermektedir. Koltuk yıkama sektöründe köklü bir kuruluş olan firmamız, yıkadığı bütün koltuklarda anti-bakteriyel ürünler kullanmaktadır.

Anti-Bakteriyel Ürünler Kullanıyoruz!

Yıkadığımız koltuklar tamamen temizlik garantisi kapsamı içindedir. Koltuk yıkama işlemlerinde, kesinlikle TSE belgeli ürünler kullanıyoruz. Evinizde ve İşyerinizde, Yerinde Koltuk Yıkama Yapıyoruz. 

http://yerinde%20koltuk%20yıkama
koltuk yıkama firmaları

Koltuk Yıkama

Zamanla kirlenen koltuklarınız aileniz için özellikle bebek ve çocuklar için çok ciddi sağlık sorunlarına yol açabilir...​

yatak temizliği

Yatak Yıkama

Kirlenen yataklarınızı, profesyonel makineler ile yerinde yıkıyoruz. Yıkama işleminde kullandığımız tüm ürünler...

Koltuk Yıkama İşleminin Öncesi ve Sonrası

Referanslar

Esenler koltuk yıkama

Esenler koltuk yıkama firması olarak esenler ilçesinde bulunan bütün semtlere ücretsiz servis sağlıyoruz. Firmamızı arayarak, dilediğiniz herhangi bir gün için randevu alabilir ve yıkatacak olduğunuz koltuk türlerini belirterek anında fiyat alabilirsiniz. Bilindiği üzere çeşitli koltuk türleri vardır. Bunlar tekli, ikili, üçlü, dörtlü, köşe takım, deri kollu, minderli vb. Gibi koltuklar vardır.

Randevu alırken müşteri temsilcimize koltuğunuzun türünü ve sayısını belirtmeyi unutmayın. Firmamız bünyesinde koltuk yıkama servisi dışında Yatak yıkama işlemleri de yapılmaktadır.

Koltuk Yıkama Neden Gerekli

Genel olarak vücudumuzun sıklıkla temas ettiği en önemli eşyalardan biri koltuktur. Zamanla gerek havalandırma gerekse üstümüzden gelen tozlar ciddi anlamda koltuk yüzünde bir katman oluşturmaktadır. Esenler koltuk yıkama firması olarak her şeyden önce hijyene önem veriyoruz.

Esenler koltuk yıkama

Koltuk yüzeyine dökülen her sıvı veya katı içecek, yiyecek yüzeyden bezle temizlendikten sonra mutlaka koltuk içine (sünger) bulaşmaktadır. Her ne kadar bez, sünger veya fırça yardımıyla temizlense dahi kirler alt yüzeye bulaşmaktadır. Bu türlü kirler zamanla kötü kokuya sebep olmaktadır. Gökkuşağı koltuk yıkama olarak, özel makinemizle yıkadığımız her koltuğu en az beş santim içeri nüfuz ederek detaylı temizlik yapıyoruz.

Özellikle bebek bulunan evlerde yılda en az 2 kez koltuk yıkama yapılması gereklidir. Özel makinemizin yardımıyla rengi solmuş, lekeli koltuklar, çocuklar tarafından kalem veya boyayla çizilmiş koltukları itina ile yıkıyoruz. Yıkanan koltuklar normal şartlarda oda sıcaklığında 30 ile 45 dk. Gibi bir sürede kurumaktadır. Yazın bu süre daha aza inmekle birlikte havalandırma yardımıyla daha hızlı kurumaktadır.

Koltuk Yıkama hizmeti verdiğimiz Esenler ilçesinin semtleri:

 1. Birlik,
 2. Havaalanı,
 3. Nene Hatun,
 4. Çiftehavuzlar,
 5. Karabayır,
 6. Oruç Reis,
 7. Davutpaşa,
 8. Kazım Karabakır,
 9. Menderes,
 10. Turgut Reis,
 11. Fatih,
 12. Mimar Sinan,
 13. Yavuz Selim,
 14. Fevzi Çakmak ve diğer mobil şubelerimiz.

Koltuklarınız evinizde
yıkansın ister misiniz?

Hemen ARA

Yıkadığımız koltuklardan

Yardıma mı ihtiyacınız var? Bizle sohbet et