Anti bakteriyel

Bakırköy koltuk yıkama

Bakırköy koltuk yıkama firmamız, Bakırköyde bulunan tüm semtlere hizmet veren. Ayrıca, koltuk yıkama işlerinde garantili temizlik hizmeti veren tek servisdir.

Anti-Bakteriyel Ürünler Kullanıyoruz!

Bakırköyde koltuk yıkama hizmetinde uzun süredir hizmet veren. Tek servis olmamızın tecrübesiyle sizlere en iyi koltuk yıkama hizmeti sunmamızı sağlamaktadır. Yıkadığımız tüm koltuklarda kesin temizlik garantisi vardır. Evinizde ve İşyerinizde, Yerinde Koltuk Yıkama Yapıyoruz. 

http://yerinde%20koltuk%20yıkama
koltuk yıkama firmaları

Koltuk Yıkama

Zamanla kirlenen koltuklarınız aileniz için özellikle bebek ve çocuklar için çok ciddi sağlık sorunlarına yol açabilir...​

yatak temizliği

Yatak Yıkama

Kirlenen yataklarınızı, profesyonel makineler ile yerinde yıkıyoruz. Yıkama işleminde kullandığımız tüm ürünler...

Koltuk Yıkama İşleminin Öncesi ve Sonrası

Referanslar

Bakırköy koltuk yıkama

Bakırköy koltuk yıkama fiyatları için fiyat listemiz yerine müşteri temsilcilerimizi aramanız en net ve doğru fiyatları verebilmemiz için önemlidir. Şüphesiz her koltuk takımı aynı değildir. Farklı koltuk takımları, minderli, deri kollu vb. Gibi bircok model koltuk olmasından kaynaklı koltuk yıkama fiyatları farklılık göstermektedir.

Bakırköy koltuk yıkama

Müsteri temsilcimiz servis koltuk yıkama hizmeti veren personelimizden oldugu için size en doğru fiyatı verir. Kesinlikle verilen ücret harici exstra bir ücret alınmaz. Bakırköy koltuk yıkama servisimizde, yıkama ve temizlik sonrası kuruma ve yıkama süresi gibi tüm sorularınızı müşteri temsilcimiz tam olarak anlatacaktır.

Koltuklarınızı neden yıkatmalısınız

Koltuklar genelde elimzin ve bazende yüzümüzün temas ettiği eşyalardan biridir. Zamanla havalandırma veya üstümüzden gelen tozlar adeta koltukta ekstra bir katman oluşmasına sebeb veriyor. Bununla birlikte genel temizlik yaparken ben veya benzeri ürünlerle koltuğa dökülen çay, gazlı içicek ve cips gibi maddeleri temizlemeye çalışıyoruz. Ancak bu temizlik tamamen geçici çözümler üretmektedir.

Çünkü, gözle görülmeyen ancak koltuğun içine kadar nüfuz etmiş kirler zamanla ayrı bir katman haline gelmektedir. Tüm bunlar için detaylı antibakteriyel koltuk yıkama yaptırmak gerekir. Gökkuşağı koltuk yıkama olarak, kullandığımız koltuk temizleme araçlarıyla koltuğunuzun 5 cm içine kadar temizleme yapıyoruz.

Bakırköy koltuk yıkamada yıkatacağınız her koltuğunuz yüzde yüz güvence altındadır. Koltuk yıkama fiyatları vede vermiş oldugu indirimler ile siz değerli müşterilerine mükemmel temizlik garantisini vermektedir. Kampanyalar ve fiyatlandırmalar için lütfen bizi arayın.

Bakırköyde koltuk yıkama hizmeti verdiğimiz semtler:

 1. İncirli
 2. Osmaniye
 3. Zuhuratbaba
 4. Ataköy
 5. Yeşilköy
 6. Yeşilyurt
 7. Florya
 8. Şenlikköy
 9. Basınköy
 10. Yenimahalle
 11. Cevizlik
 12. Sakızağacı
 13. Dikilitaş
 14. Kartaltepe ve Koltuk yıkama hizmeti verdiğimiz diğer mobil şubeler.

Koltuklarınız evinizde
yıkansın ister misiniz?

Hemen ARA

Yıkadığımız koltuklardan...

Yardıma mı ihtiyacınız var? Bizle sohbet et