Anti bakteriyel

Küçükçekmece koltuk yıkama

Küçükçekmece koltuk yıkama servisimiz, Küçükçekmece bölgesinde koltuk yıkama hizmeti vermektedir. Koltuklarınızda hijyen ve kaliteye odaklanıyoruz.

Anti-Bakteriyel Ürünler Kullanıyoruz!

Evinizde ve İşyerinizde, Yerinde Koltuk Yıkama Yapıyoruz. Koltuk yıkama işlemi yaklaşık bir buçuk saat sürmektedir. Bu süre içersinde ilk olarak özel sıvılarla ıslatma işlemi ve dezenfekte yapılmaktadır. Daha sonra tek sefer çekimden sonra anti-bakteriyel TSE belgeli kimyasal maddelerle koltuk yıkama işlemine geçilmektedir.

http://yerinde%20koltuk%20yıkama
koltuk yıkama firmaları

Koltuk Yıkama

Zamanla kirlenen koltuklarınız aileniz için özellikle bebek ve çocuklar için çok ciddi sağlık sorunlarına yol açabilir...​

yatak temizliği

Yatak Yıkama

Kirlenen yataklarınızı, profesyonel makineler ile yerinde yıkıyoruz. Yıkama işleminde kullandığımız tüm ürünler...

Koltuk Yıkama İşleminin Öncesi ve Sonrası

Referanslar

Küçükçekmece koltuk yıkama

Kirlenen ve lekenen kortukların detaylı temizlenmesi ancak koltuk yıkama yapmakla mümkündür. Bazen havalandırma ve üstümüzden gelen tozlar koltuk yüzeyinde bir katman oluşturmaktadır. Bu tozlar her ne kadar elektrik süpürge yöntemiyle çekilsede muhakkak koltuğun iç tarafına geçmektedir.

Diğer bir sebep ise, koltuk yüzeyine dökülen sıvılar ister istemez yine koltuğun iç yüzeyine geçmektedir. Bu sıvıların kalıntıları zamanla ağır kokuya sebeb vermekte ve oda içinde de hissedilmektedir. Bu gibi durumlarda bez veya sünger yardımıyla temizlik yapmak, geçici bir çözümdür. Bu yüzden Küçükçekmece koltuk yıkama servisi olarak koltuklarınızı kulladığımız antibakteriyel maddelerle derinlemesine yıkıyoruz.

Küçükçekmece koltuk yıkama

Yapmış olduğumuz koltuk yıkama işleminde koltuğunuzun 5 santim içine kadar detaylı yıkama yapıyoruz. Yıkadığımız her koltuk firmamızın sunmuş olduğu temizlik garantisi içindedir. Servisimizden faydalanmak için müşteri hizmetlerimizi arayarak belirtteceğiniz, koltuk türü ve sayısına göre fiyat alabilirsiniz. Müşteri temsilcimizden istediğiniz gün ve saate göre randevu alabilirsiniz.

Derinlemesine koltuk yıkama

Koltuklarda mümkün olan her noktaya her temizlik işlemi yapılmaktadır. Koltuk yüzeyinde (ön ve arka) bulunan her türlü kalem izi, boya, ruj lekesi, ağır lekeler dahil olmak üzere itina ile çıkarılmaktadır. Tüm bunlarla birlikte koltuk başlarında oluşan ter izlerinin bıraktığı karartılar kolay bir şekilde çıkarılıp koltuklarınıza adeta nefes aldırıyoruz. Firmamız bünyesinde koltuk yıkama haricinde, ayrıca detaylı yatak yıkama hizmeti verilmektedir. Koltuk yıkama hizmetimizden yararlanmanız için bizimle WhatsApp üzerinden mesajlaşa bilir. Veya 0532 012 3025 nolu servisimizi arayabilir siniz.

Küçükçekmece ilçesinde hizmet verdiğimiz noktalar:

 1. Atakent,
 2. İstasyon,
 3. Aytaç,
 4. Fevzi Çakmak,
 5. Kartaltepe,
 6. Beşyol,
 7. Gültepe,
 8. Köyler,
 9. Cennet,
 10. Halkalı,
 11. Mehmetakif,
 12. Cumhurriyet,
 13. İnönü,
 14. Sefaköy ve diğer mobil şubelerimiz.

Koltuklarınız evinizde
yıkansın ister misiniz?

Hemen ARA

Yıkadığımız koltuklardan

Yardıma mı ihtiyacınız var? Bizle sohbet et