Anti bakteriyel

Bağcılar koltuk yıkama

Bağcılar koltuk yıkama firmamız, Bağcılarda bulunan tüm semtlere hizmet veren. Ve koltuk yıkama işinde garantili temizlik hizmeti veren tek firmadır.

Anti-Bakteriyel Ürünler Kullanıyoruz!

Evinizde ve İşyerinizde, Yerinde Koltuk Yıkama Yapıyoruz. Evinizin sizin için önemli olduğunu biliyoruz. Bu yüzden temizliğin kalitesine odaklanıyoruz.

http://yerinde%20koltuk%20yıkama
koltuk yıkama firmaları

Koltuk Yıkama

Zamanla kirlenen koltuklarınız aileniz için özellikle bebek ve çocuklar için çok ciddi sağlık sorunlarına yol açabilir...​

yatak temizliği

Yatak Yıkama

Kirlenen yataklarınızı, profesyonel makineler ile yerinde yıkıyoruz. Yıkama işleminde kullandığımız tüm ürünler...​

Koltuk Yıkama İşleminin Öncesi ve Sonrası

Referanslar

Bağcılar koltuk yıkama

Şirketimiz, Bağcılar koltuk yıkama hizmetinde uzun süreden beri hizmet veren. Köklü koltuk yıkama firması olmamızın avantajıyla. Sizlere en iyi koltuk yıkama hizmeti sunmamızı sağlamaktadır. Yıkanan tüm koltuklarda kesin temizlik garantisi vardır. Koltuk yıkama fiyatları için fiyat listemiz yerine müşteri temsilcilerimizi aramanız en net ve doğru fiyatları verebilmemiz için önemlidir. Şüphesiz her koltuk takımı aynı değildir. Çeşitli koltuk takımları, minderler, deri koltuklar vb. Gibi birçok model koltuk olmasından dolayı koltuk yıkama fiyatları farklılık göstermektedir.

Bağcılar koltuk yıkama

Müşteri temsilcimiz servis koltuk yıkama hizmeti veren personelimizden olduğu için size en doğru fiyatı verir. Kesinlikle verilen ücret harici exstra bir ücret alınmaz. Bağcılar koltuk yıkama servisimizde yıkama ve temizlik sonrası kuruma süresi. Yıkama süresi ve benzeri tüm sorularınızı müşteri temsilcimiz tam olarak anlatacaktır. Bağcılar koltuk yıkamada yıkanacak her koltuk kesinlikle güvence altındadır. Koltuk yıkama ücretleri vede vermiş olduğumuz indirimler ile siz değerli müşterilerimize mükemmel temizlik garantisini vermektedir. Kampanyalar ve fiyatlandırmalar için lütfen bizi arayın.

Neden koltuk yıkama yaptırmalısınız

Koltukların temizliği diğer eşyaların temizliği gibi değildir. Bez veya fırça gibi araçlarla yüzeysel temizleme yapmayla gerçek bir temizlik olmaz. Biriken kirler zamanla koltuğun iç yüzüne kadar geçebilmekte ve yayılabilmektedir. Koltuğunuzun üzerine dökülen çay, gazlı içicek, yiyecek yağı vs. Gibi kirlerden oluşan lekeleri bez veya sünger gibi araçlarla silmek gerçek bir antibakteriyel temizlik olmaz.

Servisimizde kullandığımız koltuk yıkama ekipmanlarıyla koltuğunuzda anti bakteriyel temizlik yaparak. Koltuğunuzun 5 cm içine kadar detaylı temizlik yapıyoruz. Uygun fiyatlı koltuk temizliği için bizi aramanız yeterli.

Bağcılarda koltuk yıkama hizmeti verdiğimiz semtler:

  1. Bağcılar Merkez
  2. Göztepe
  3. Mahmutbey
  4. Bağlar
  5. Güneşli
  6. Sancaktepe
  7. Barboros Yeşilbağ
  8. Hürriyet
  9. Yavuzselim

Koltuk yıkama hizmeti verdiğimiz diğer mobil şubeler.

Koltuklarınız evinizde
yıkansın ister misiniz?

Hemen ARA

Yıkadığımız koltuklardan...

Yardıma mı ihtiyacınız var? Bizle sohbet et