Anti bakteriyel

Esenyurt koltuk yıkama

Esenyurt koltuk yıkama servisimiz, antibakteriyel temizlik maddeleriyle hijyen ve kaliteye odaklanarak koltuk yıkamaktadır.

Anti-Bakteriyel Ürünler Kullanıyoruz!

Temizlik sektöründe uzun zamandır faaliyet gösteren esenler koltuk yıkama firmamız. Koltuklarda oluşan her türlü leke, boya ve kalem izleri dahil olmak üzere detaylı koltuk yıkama yapmaktadır.

http://yerinde%20koltuk%20yıkama
koltuk yıkama firmaları

Koltuk Yıkama

Zamanla kirlenen koltuklarınız aileniz için özellikle bebek ve çocuklar için çok ciddi sağlık sorunlarına yol açabilir...​

yatak temizliği

Yatak Yıkama

Kirlenen yataklarınızı, profesyonel makineler ile yerinde yıkıyoruz. Yıkama işleminde kullandığımız tüm ürünler...

Koltuk Yıkama İşleminin Öncesi ve Sonrası

Referanslar

Esenyurt koltuk yıkama

Koltuklarda ter izlerinden oluşan bazı lekelerin giderilmesi sadece koltuk yıkama ile temizlenmektedir. Çünkü, bez ve benzeri maddelerle yapılan temizlik, geçici olduğu için kirlerin arınması mümkün değildir. Eşyaların hızlıca eskimesi koltukların üzerindeki kirlerden kaynaklanmaktadır. Koltuk yıkama, normal gündelik temizliğin ötesinde bir temizliktir. Koltuğunuzun her türlü kir ve lekelerden arınarak adeta nefes alması sadece yıkama işlemiyle gerçekleşmektedir.

Esenyurt koltuk yıkama

Koltuk Yıkamanın Önemi

Normal bir koltuk bir yıldan sonra, üzerine ve iç kısımlarına işleyen toz, kir ve üzerine dökülen çeşitli sıvıların oluşturduğu kötü kokulardan dolayı temizlenmesi gereklidir. Sıvıların koltuk süngerlerine ulaşması sonucu iç kısımlarda küflenme meydana gelmektedir. Bu küfler zamanla ağır kokuya sebep verdikleri için, kokusu oda içine yayılmaktadır. Bunun önüne geçebilmek sadece koltuk yıkama işlemi yaptırmakla mümkündür.

Koltuk yıkama fiyatlarımız, koltuk türü, sayısı ve özelliğine göre değişmektedir. Firmamızın müşteri temsilcileri aynı zamanda koltuk yıkamaya gelen personelimizden oluşmaktadır. Telefonda belirteceğiniz özelliklere göre fiyat belirterek, servis yerinde kesinlikle ekstra bir ücret uygulaması yoktur. Firmamızın bünyesinde koltuk yıkamanın yanı sıra, detaylı yatak yıkama gibi hizmetlerde mevcuttur. Koltuklarınızı istediğiniz gün ve saatte randevu sistemiyle yıkıyoruz.

Sağlık açısından, Küçük çocukların bulunduğu ortamlarda koltuk gibi el ve yüz teması bulunan eşyalar temizlik açısından önemlidir. Çünkü gözle görülmeyen mikro organizmalar, çabuk bir şekilde hasta olmaya sebeb olur. Esenyurt koltuk yıkama servisi olarak, yapmış olduğumuz koltuk temizliğinde yüzeyin 5cm derinliğine kadar detaylı koltuk yıkama yapıyoruz. Kullandığımız temizlik maddeleri merdiven altı üretim olmayıp tamamen TSE belgeli maddelerdir.

Esenyurtta koltuk yıkama servisi verdiğimiz noktalar:

 1. Fatih,
 2. Mehterçeşme,
 3. Ardıçlı,
 4. Güzelyurt,
 5. Muhacir,
 6. Çakmaklı,
 7. Haramidere,
 8. Namıkkemal,
 9. Cumhuriyet,
 10. Hoşdere,
 11. Örnek,
 12. İncirtepe,
 13. Pınar ve diğer mobil şubelerimiz.

Koltuklarınız evinizde
yıkansın ister misiniz?

Hemen ARA

Yıkadığımız koltuklardan

Yardıma mı ihtiyacınız var? Bizle sohbet et