Anti bakteriyel

Merter koltuk yıkama

Merter koltuk yıkama firması olarak, temizlikte hijyen ve kaliyete önem veriyoruz.

Anti-Bakteriyel Ürünler Kullanıyoruz!

Günlük yaşamda ortam kullanım alanı olması ve de sıkça kullanılması nedeniyle koltuk takımları mikrop ve mayt açısından diğer eşyalara göre daha şanssızdır. Bu yüzden, düzenli aralıklarla temizliğe ihtiyacı olan eşyalardan biridir.

http://yerinde%20koltuk%20yıkama
koltuk yıkama firmaları

Koltuk Yıkama

Zamanla kirlenen koltuklarınız aileniz için özellikle bebek ve çocuklar için çok ciddi sağlık sorunlarına yol açabilir...​

yatak temizliği

Yatak Yıkama

Kirlenen yataklarınızı, profesyonel makineler ile yerinde yıkıyoruz. Yıkama işleminde kullandığımız tüm ürünler...

Koltuk Yıkama İşleminin Öncesi ve Sonrası

Referanslar

Merter koltuk yıkama

Döşeme kısımları ve diğer alanları evde derin olarak temizlemek çok zordur. Bu yüzden merter koltuk yıkama firmamızdan yararlanmanız oldukça mantıklı olacaktır. Kullanılan ürünleri ve makineleri sormanız da koltuklarınızın sağlıklı ve dayanıklı olması açısından önemlidir.

İnatçı lekeleri özel maddelerle çıkarıyoruz

Firmamız gökkuşağı koltuk yıkama, koltuklar için özel olarak üretilmiş şampuanları ve temizleyicileri kullanmaktadır. Aynı zamanda zor çıkan bazı yemek ve içki lekeleri, tükenmez kalem ya da oje lekeleri gibi durumlar için de özel karışım solüsyonları bulunmaktadır. Bu şekilde en zor lekelere kadar çıkartıp adeta yeni bir koltuk teslim edilmektedir.

Merter koltuk yıkama

Firma tercih ederken, belirli kriterlerinizin bulunması son derece önemli. Bu yüzden bazı konulara hakim olmalısınız. İlk olarak hangi kumaş türünü nasıl yıkadıklarını öğrenin. Bu eşyanızın uzun ömürlü olması açısından önemlidir. Aynı zamanda, çoğu firmanın müşteri hizmetleri hattı bulunmaktadır. Bunları kullanarak da detaylı bilgi edinebilirsiniz. Koltuğunuzun bulunduğu yere göre de hizmetleri değişmektedir. Otomobil koltuk yıkama işlemleri de ofis ve ev koltuk yıkama işlemleri de gerçekleştirilmektedir.

Koltuk temizliği için başvuran kişilerin en büyük şikayetleri genellikle dış görünümdeki bozukluk. Bunlardan en belirgin olanlardan biri de lekeler. Örtüsüz kullanılan koltuklarda sıkça başa gelen durumlardan biridir. Özellikle çocuklu ve kalabalık evlerde sıkça meydana gelmektedir.

  • Vişne suyu, şarap, kalem, yağ lekesi gibi kalıntılar silinse dahi koltuk yüzeyinde iz bırakmaktadır.

Bu yüzden, yerinde koltuk yıkama merter koltuk yıkama firmamıza başvurup, çok kısa sürede koltuk döşemelerinizi ilk günkü gibi yapmalarını sağlayabilirsiniz. Üstelik yıkama fiyatları çok uygun olmaktadır. Böylece sizler de efor sarf etmeden alanında uzman kişilere temizleme işlemlerinizi yaptırabilir, oldukça iyi sonuçlar alabilirsiniz. Bu sayede, koltuklarınızın ömrü de uzamaktadır, böylece bir daha masraf yapmazsınız.

Koltuklarınız evinizde
yıkansın ister misiniz?

Hemen ARA

Yıkadığımız koltuklardan

Yardıma mı ihtiyacınız var? Bizle sohbet et