Anti bakteriyel

Yenibosna koltuk yıkama

Koltuk yıkama hizmetleri konusunda sizlere en iyi hizmeti sunabilmekte olan Yenibosna koltuk yıkama firmamız, yılların deneyimini üzerinde taşımaktadır.

Anti-Bakteriyel Ürünler Kullanıyoruz!

Yenibosna koltuk yıkama firması olarak, koltuklarınıza antibakteriyel temizlik yapmaktayız. Koltukların içine işleyen toz, kir ve benzeri türevleri, etkili bir şekilde beş santim derinliğe kadar detaylı temizlik yapıyoruz.

http://yerinde%20koltuk%20yıkama
koltuk yıkama firmaları

Koltuk Yıkama

Zamanla kirlenen koltuklarınız aileniz için özellikle bebek ve çocuklar için çok ciddi sağlık sorunlarına yol açabilir...​

yatak temizliği

Yatak Yıkama

Kirlenen yataklarınızı, profesyonel makineler ile yerinde yıkıyoruz. Yıkama işleminde kullandığımız tüm ürünler...

Koltuk Yıkama İşleminin Öncesi ve Sonrası

Referanslar

Yenibosna koltuk yıkama

Gökkuşağı Yenibosna koltuk yıkama firması olarak sizler için çok donanımlı ekip ve ekipmanlarımızla. Ev ve işyerinizde derinlemesine bir temizlik işlemini yerine getirmekteyiz. Defalarca üst üste yapılan yıkama işleminin ardından kirli koltuklarınız ilk günkü temizliğine kavuşmaktadır. Özel koltuk yıkama şampuanları kullanılarak titiz bir temizlik hizmeti yürütülmektedir. İnsan sağlığına uyumlu, tamamen bitkisel içerikli koltuk yıkama şampuanlarını tercih ederek siz değerli müşterilerimizin sağlığına önem vermekteyiz.

Yenibosna koltuk yıkama

Firmamız, alanında uzaman personeller, ve çok donanımlı ekipmanları ile işine ilk günkü aşkla sarılmaktadır. İstenen hizmeti yerine getirmek adına sizlere en kaliteli ve en hızlı hizmetleri en ekonomik fiyat avantajları ile sunmaktayız. Diğer koltuk yıkama firmaları gibi halı şampuanı kullanmıyoruz.

Yüzde yüz müşteri memnuniyeti

Müşteri memnuniyetini sürekli arttırmak adına koltuk yıkama alanında en hızlı hizmetleri, en kaliteli biçimde sizler için sunmaktayız. Sadece koltuk yıkama hizmetleri ile sınırlı kalmayan firmamız, sizler için oto koltuk yıkama ve yerinde halı yıkama gibi hizmetleri de yerine getirmekteyiz.

En gelişmiş koltuk yıkama makine ekipmanlarını tercih ederek derinlemesine bir işlemi Yenibosna koltuk yıkama firması olarak yerine getiriyoruz. Koltuk yıkama işlemi sonrası koltuklar üzerinde biriken temiz suyu vakumlu cihazlarınız sayesinde çekilerek nemli hale getirilmektedir. Ardından oda camlarınız 1 gün boyunca açık bırakarak kolayca kurumasını sağlayabilirsiniz.

Kurutma işleminin ardından uzun süre mis gibi kokan ve ışıl ışıl parlayan koltuklarınızın üzerinde sevdikleriniz ile zaman geçirebilirsiniz.

Yenibosna’da hizmet verilen noktalar:

  1. Kuyumcukent
  2. Atatürk caddesi
  3. Çobançeşme
  4. Sanayi ve diğer mobil şubeler.

Koltuklarınız evinizde
yıkansın ister misiniz?

Hemen ARA

Yıkadığımız koltuklardan

Yardıma mı ihtiyacınız var? Bizle sohbet et