Anti bakteriyel

Güngören koltuk yıkama

Güngören koltuk yıkama firmamız, Güngören bölgesinde garantili koltuk yıkama temizliği yapan tek firmadır.

Anti-Bakteriyel Ürünler Kullanıyoruz!

Evinizde ve İşyerinizde, Yerinde Koltuk Yıkama Yapıyoruz. Koltuklarınızın sizin için önemli olduğunu biliyoruz, bizde temizliğin kalitesine önem veriyoruz..

http://yerinde%20koltuk%20yıkama
koltuk yıkama firmaları

Koltuk Yıkama

Zamanla kirlenen koltuklarınız aileniz için özellikle bebek ve çocuklar için çok ciddi sağlık sorunlarına yol açabilir...​

yatak temizliği

Yatak Yıkama

Kirlenen yataklarınızı, profesyonel makineler ile yerinde yıkıyoruz. Yıkama işleminde kullandığımız tüm ürünler...

Koltuk Yıkama İşleminin Öncesi ve Sonrası

Referanslar

Güngören koltuk yıkama

Güngören koltuk yıkama sektöründe uzun süredir hizmet vermemizin tecrübesiyle sizlere en iyi koltuk yıkama hizmeti sunmaktadır. Yıkanan tüm koltuklarda kesin temizlik garantisi veriyoruz. Elektrik süpürgesiyle her ne kadar temizlik yapılsada her koltuk zamanla kirlenir. Koltuk yüzleri tıpkı halı gibi zamanla yıkanmaya ihtiyacı vardır. Üzerine dökülen çay, kahve gibi benzeri sıvıların oluşturduğu lekeleri silerek çıkarmak yerine yıkama yapmak en doğru yöntemdir.

Güngören koltuk yıkama

Bununla birlikte bazen çocuklar tarafından kalemle çizilen koltuklar yine yıkama yöntemiyle eski haline dönebilir. Rengi sararmış koltukların temizliği yine profesyonel ekibimiz tarafından yapılan detaylı yıkama sonucu koltuğunuz ilk günkü gibi aynı renk ve parlaklığa döner. Koltuk yıkama fiyatları için müşteri temsilcilerimizi aramanız yeterlidir. Her koltuk takımı aynı degildir. Çeşitli koltuk takımları, minderler, deri kollu koltuklar vs. Gibi birçok model koltuk olmasından kaynaklı olarak, koltuk yıkama fiyatları farklılık gösterir.

Ayrıca, Müsteri temsilcilerimiz koltuk yıkama işlemi yapan personelimiz oldugu için size en doğru fiyatları verir. Bu nedenle kesinlikle verilen ücrete harici olarak exstra bir ücret alınmaz. Güngören koltuk yıkama hizmetimizde yıkama ve temizlik sonrası. Kuruma süresi, yıkama süresi ve benzeri tüm sorularınızı müşteri temsilcimize tam olarak anlatabilirsiniz. Gökkuşağı koltuk yıkama firması olarak, temizlediğimiz her koltuk temizlik garantisi altındadır. Koltuk yıkama fiyatları ve verilen indirimler ile siz değerli müşterilerine mükemmel temizlik garantisini vermektedir. Kampanya ve fiyatlandırma için lütfen bizi arayın.

Koltuk yıkama yaptırmanın önemi

Koltuk temizliği gündelik temizliklerde yapılan temizlik bezi ve fırça gibi araçlar kullanımıyla sadece yüzeysel olarak yapılmaktadır. Ancak bu tür temizlik, kesinlikle bir antibakteriyel temizlik değildir. Koltuk yüzeyine dökülen sıvılar leke ve zamanla iç kısımlara ulaşarak, kökü koku ve mikrop oluşumuna neden olmaktadır.

Koltuklar genelde elimizin ve yüzümüzün temas ettiği eşyalardan biridir. Bu sebeble Gökkuşağı koltuk yıkama olarak, koltuk temizliğine önem veriyoruz. Kullandığımız koltuk temizleme araçlarıyla koltuğunuzun 5 cm içine kadar detaylı yıkama işlemi yapıyoruz. Yaptığımız temizlik sonrası koltuklarınız içi ve dışı adeta nefes almış gibi olur. Uygun fiyat ve kaliteli temizlik için lütfen bizi arayarak randevu alın.

Güngörende koltuk yıkama hizmeti verdiğimiz semtler:

  1. Güngören Merkez
  2. Güneştepe
  3. Mareşal Çakmak
  4. Tozkoparan
  5. Akıncılar
  6. Güven
  7. Merter
  8. Gençosman
  9. Haznedar
  10. Sanayi ve Koltuk yıkama hizmeti verdiğimiz diğer mobil şubeler.

Koltuklarınız evinizde
yıkansın ister misiniz?

Hemen ARA

Yıkadığımız koltuklardan...

Yardıma mı ihtiyacınız var? Bizle sohbet et