Anti bakteriyel

Bayrampaşa koltuk yıkama

Bayrampaşa koltuk yıkama firması olarak, yıkadığımız koltuklarda kalite ve hijyene önem veriyoruz. Gökkuşağı koltuk yıkama servisi olarak bayrampaşada mobil şube olarak servis vermekteyiz. Servisimiz bayrampaşanın bütün bölgelerini kapsamaktadır.

Anti-Bakteriyel Ürünler Kullanıyoruz!

Koltuk yıkama şirketi olarak yıkadığımız her koltukta anti-bakteriyel temizlik ürünleri kullanmaktayız. Ürünlerimiz TSE belgeli olup, yıkadığımız koltuklar temizlik garantisindedir. Koltuk yıkama fiyatlarımızı öğrenmek için bizi arayabilir veya WhastApp uygulamasından mesaj yazarak bilgi alabilirsiniz. Koltuklarınızı belirteceğiniz gün ve saate göre randevu sistemiyle uygun fiyata yıkıyoruz.

http://yerinde%20koltuk%20yıkama
koltuk yıkama firmaları

Koltuk Yıkama

Zamanla kirlenen koltuklarınız aileniz için özellikle bebek ve çocuklar için çok ciddi sağlık sorunlarına yol açabilir...​

yatak temizliği

Yatak Yıkama

Kirlenen yataklarınızı, profesyonel makineler ile yerinde yıkıyoruz. Yıkama işleminde kullandığımız tüm ürünler...

Koltuk Yıkama İşleminin Öncesi ve Sonrası

Referanslar

Bayrampaşa koltuk yıkama

Koltuklar genel olarak vücudumuzun en çok temas ettiği eşyaların başında gelir. Bu sebeble temiz ve hijyenik olması gerekir. Özellikle küçük çocukların bulunduğu evlerde hijyen üst seviyede olması gerekir. Bayrampaşa koltuk yıkama firması olarak yıkama makinemizde antibakteriyel ürünler kullanıyoruz.

Koltukların temizliği günlük şartlarda bez ve sünger ile yapılmaktadır. Bu temizlik sadece yuüzeysel bir temizlik olmakla beraber kesinlikle kapsamlı bir temizlik olmuyor. Gökkuşağı bayrampaşa koltuk yıkama şirketi olarak, koltukların en az yılda iki yada üç kez yıkanmasını öneriyoruz. Çünkü toplanan kir ve lekeler zamanla koltuk yüzeyinde kararma ve tabaka oluşturmaktadır. Bu gibi durumlarda bezle yada süngerle silmek çözüm değildir.

Bayrampaşa koltuk yıkama

Yıkadığımız her koltuğun minimum beş santim içine kadar yıkama yapıyoruz. Bu yapılan yıkama işleminde koltuklar adeta nefes almaktadır. Çoğumuzun bildiği gibi genelde koltuk yüzeyine dökülen sıvılar ister istemez alt kısımlara geçmektedir. Alt kısma geçen sıvılar temizlenmeye uygun olmadığı için zamanla kuruyarak, kötü bir koku salgılamaktadır. Odanın geneline yayılan bu kötü kokulardan kurtulmak için, detaylı koltuk yıkama yaptırılması gereklidir.

Firmamızda yapılan koltuk yıkama işlemlerinde, Çay, kahve, kalem izi, ruj kelesi, boya izi vb. Gibi lekeler ücretsiz olarak çıkarılmaktadır. Şirketimizde ayrıca koltuk yıkama’nın dışında Yatak yıkama hizmeti de verilmektedir.

Bayrampaşa ilçesinde servis verdiğimiz noktalar:

  1. Altıntepsi
  2. Kartal Tepe
  3. Orta
  4. Yıldırım
  5. Cevatpaşa
  6. Kocatepe
  7. Terazidere
  8. Murat Paşa
  9. Vatan ve diğer mobil servislerimiz.

Koltuklarınız evinizde
yıkansın ister misiniz?

Hemen ARA

Yıkadığımız koltuklardan

Yardıma mı ihtiyacınız var? Bizle sohbet et