Anti bakteriyel

Fatih koltuk yıkama

Fatih koltuk yıkama şubemizde, yıkama işlemleri koltuğun cinsi ve kumaşına göre uygulama yapılır.

Anti-Bakteriyel Ürünler Kullanıyoruz!


Fatih koltuk yıkama firmamızda 3 çeşit yıkama işlemi vardır. Buharlı yıkama, kuru köpüklü ve sulu köpüklü yıkama. Müşterilerimizin tercihine göre yıkama yapılır. Yalnız yıkama yılda 3 kere yıkama yapılan bir kumaşta buharlı ve kuru köpüklü tavsiye edilir. Yılda 1 yıkanan kumaşa sulu köpüklü tavsiye edilir.

http://yerinde%20koltuk%20yıkama
koltuk yıkama firmaları

Koltuk Yıkama

Zamanla kirlenen koltuklarınız aileniz için özellikle bebek ve çocuklar için çok ciddi sağlık sorunlarına yol açabilir...​

yatak temizliği

Yatak Yıkama

Kirlenen yataklarınızı, profesyonel makineler ile yerinde yıkıyoruz. Yıkama işleminde kullandığımız tüm ürünler...

Koltuk Yıkama İşleminin Öncesi ve Sonrası

Referanslar

Fatih koltuk yıkama

Gökkuşağı Fatih koltuk yıkama firması olarak, ev koltuk ile işyeri koltukları yıkama hizmetleride vermekteyiz. Restaurant ve sık insan sirkülasyonun olduğu mekanlarda sulu köpüklü yapılması uygundur. Günümüzde en çok kullanılan araç ve gereçlerden biri olan koltuk sandalye ve yataklarımızın sağlığımızın acısından çok önemlidir. Çünkü günümüzde insan sağlığını tetikleyen mikroplar oldukça yaygındır. Bu nedenle yağtığımız koltuk temizleme işleminde antibakteriyel ürünler kullanıyoruz.

Dünyada insan nüfusunun artması herkes için bir tehdit unsuru olarak görülmektedir. Nasıl ki elimizi günde 5 kere yıkamamız gerekiyorsa yılda 3 kere koltuk halı ve yatakları yıkamamız çok mühimdir. Vaktimizin büyük bir bölümünü yatak koltuk ve sandalyeler de geçirdiğimiz düşünüldüğünde yıkama yaptırmamız elzemdir. Koltuk yıkama da kullanılan makine ve ekipmanlar çok önemlidir.

Koltuk yıkama işlemi

Koltuk yıkama makinesinin vakum gücü, yıkamamanın ne kadar sağlıklı olduğunu gösteririr. Koltuğun süngerine kadar nüfus etmesi gerekmektedir. Her piyasada olduğu gibi koltuk yıkamada da merdiven altı firmalar vardır. Bu firma görünümlü şahıslardan uzak durmak gerekmektedir. Kullanılan ürünler ve ekipmanlar sağlığımızı ve koltuklarımıza zarar verir, o yüzden mağdur olmamak için dikkat etmek gerekir.

Kullanılan ekipmanlarda koltuk yıkama şampuanı ve leke sökücüler de kesinlikle asitik olmaması gerekmektedir. Fatih koltuk yıkama hizmetimiz 16 yıldır aralıksız saat farkı gözetmeksizin devam etmektedir. Koltuk yıkama ekiplerimiz çok titiz ve bakımlıdır. Fatih personelimiz firmamızın en eski çalışan güvenilir ekiplerimizden biridir.

Fatihte ilçesi koltuk yıkama hizmeti verdiğimiz semtler:

 1. Aksaray
 2. Akşemsettin
 3. Alemdar
 4. Ali Kuşçu
 5. Atikali
 6. Ayvansaray
 7. Balabanağa
 8. Balat
 9. Beyazıt
 10. Binbirdirek
 11. Cankurtaran
 12. Cerrahpaşa
 13. Eminönü ve diğer Mobil Şubelerimiz.

Koltuklarınız evinizde
yıkansın ister misiniz?

Hemen ARA

Yıkadığımız koltuklardan

Yardıma mı ihtiyacınız var? Bizle sohbet et